Titles you rated
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
Preacher Season 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
The Man in the High CastleRated ★ 2.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
PreacherRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0