Movies
Ratings
374
TenetRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 1.5
The VanishedRated ★ 3.0