Movies
Ratings
179
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
Hannah and Her SistersRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 2.0
Lost in BeijingRated ★ 3.0
The Painted VeilRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5