Movies
Ratings
468
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0