Movies
Ratings
103
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0