Movies
Ratings
108
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0