Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5