Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5- Mother and MomRated ★ 3.5
MovingRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5