Series
Ratings
153- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
My Troublesome StarRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 0.5
No Gain No LoveRated ★ 4.0