Titles you rated
Alien³Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 2.5
FrankRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ExhibitionRated ★ 2.0