Movies
Ratings
202
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5