Movies
Ratings
1178
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5