Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0