Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Your LetterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.0