Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0