Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5