Series
Ratings
30
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
EntertainerRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0