Movies
Ratings
253
MoxieRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
#realityhighRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0