Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0