Movies
Ratings
15
Baby DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
King Arthur: Excalibur RisingRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5