Titles you rated
Voice season1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0