Titles you rated
Sweet & SourRated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 0.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5