Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 4.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
What We Did on Our HolidayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5