Series
Ratings
67
Fugitive BoysRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0