Titles you rated
Run with the WindRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5