Movies
Ratings
105
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0