Series
Ratings
31
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5