Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0