Titles you rated
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0