Titles you rated
Toradora!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0- Candy CandyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0