Movies
Ratings
26
CarolRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0- PlayRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0