Series
Ratings
177
Queen of TearsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5- One Piece Episode of East Blue: Luffy and His Four Crewmates' Great AdventureRated ★ 2.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5