Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5