Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Stock FlowerRated ★ 2.0
Byul Soon GeomRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 1.5
What's Up FoxRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 1.5
D-DayRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5