Titles you rated
SuspiriaRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0