Series
Ratings
20
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0