Series
Ratings
22
My MisterRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0