Titles you rated
JumanjiRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0