Titles you rated
The OriginalsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0