Series
Ratings
104- Men on a MissionRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5