Movies
Ratings
18
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0