Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5- CandyRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
PriscillaRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5