Movies
Ratings
301
LucaRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5