Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5