Movies
Ratings
588
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Boy Meets BoyRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 1.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.5