Series
Ratings
125- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0