Series
Ratings
109
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0