Series
Ratings
36- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0