Movies
Ratings
576
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Deep CoverRated ★ 4.0
Heads of StateRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 5.0