Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
SprigganRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5